
Сумка для ноутбука Tucano Astra 15 чорна
3 499 ₴
3 324,05 ₴
- В наявності
- Код: BAST15D-BK
Параметри:
Артикул: BAST15S-BK
Габарити: 43 x 31 x 11 см
Відділ для ноутбука: 36 x 25 x 2.5 см
Вага: 0,79 кг
Колір: чорна
Матріал: Twill (нейлон)
Особливості:
• Ремінець для кріплення до візка.
• Ергономічна спинка із захисним кишенею.
• Регульовані плечові ремені з м'якою підкладкою.
• Внутрішнє відділення для ноутбука
• Пошита з тканини, виготовленої з переробленого пластику.
• Тканина саржа твілл і обробка із суцільним малюнком.
Придназначена для:
MacBook Pro 16 дюймів
Ноутбуки 15,6-16 "
Дизайнерська сумка Tucano Astra 15 для ноутбуків 15,6-16 дюймів.
Велика, і містка сумка Astra 15 з ідеальним розташуванням кишень і двома практичними внутрішніми відділеннями,
які закриваються на блискавки, одне з цих відділень призначене для ноутбуків з діагоналлю до 15,6-16" або MacBook Pro 16",
а друге відсік-органайзер для документів, планшета, і письмового приладдя.
На фронтальній стороні сумці є зручна широкий кишеня для аксесуарів таких як мишка, блокнот, блок живлення.
Ще одна невелика кишеня на зворотній стороні сумки, яка також може служити фіксатором сумки на телескопічній ручці валізи.
Плечовий ремінь регулюється по довжині і знімається. Фурнітура з металу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 3 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Відділення для телефону, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Відділення для планшета, Відділення для дрібних грошей, Відділення для акумулятора, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для ручок, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 790 г |
| Висота | 250 мм |
| Висота основного відділення | 310 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Глибина основного відділення | 110 мм |
| Об`єм | 10 л |
| Ширина | 360 мм |
| Ширина основного відділення | 430 мм |
- Ціна: 3 324,05 ₴









