Висота-37 см
Ширина-27 см
Глибина-10см
Ручки-74см
Пропонуємо Вашій увазі, від кращого українського виробника Wallaby - практичну сумку-шопер з тканини. Це містка сумка, яка має прямокутну форму, та дві ручки середньої довжини, зручні для носіння на плечі або в руці. Застібається на блискавку. Всередині має міцний підклад, та невелику кишеньку. Вона призначена для перенесення великої кількості предметів, таких як покупки, одяг, книги, або інші особисті речі. Виготовлена з міцної тканини з різнобарвними абстрактними принтами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Довжина ручок | 740 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Великий |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Шопер |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 100 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Об'єм | 13 |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип тканини | Полиэстер |
- Ціна: 322 ₴







