
Сумка для ноутбука Tucano Star 13"-14" чорна
1 765 ₴
1 676,75 ₴
- В наявності
- Код: BSTN1314-BK
Відділення для ноутбука (ШхВхТ): 33 x 23,5 x 2 см
Розміри (ШхВхТ): 36 x 25,5 x 7 см
Вага: 420 г
Компактна та легка сумка Tucano STAR 13/14 з міцної високотехнологічної і зносостійкої тканини.
Сумка ідеально підходить для 13,3 -14 дюймових ноутбуків а також для 14-дюймових MacBook Pro. Внутрішнє відділення з м'якою підкладкою для ноутбука оснащено сітчастою кишенею на блискавці. Також є внутрішня передня кишеня для смартфонів і аксесуарів. Ремінь на плече (не знімний) з регулюванням по довжині.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Протиударний корпус, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для планшета, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для акумулятора, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 420 г |
| Висота | 255 мм |
| Висота основного відділення | 235 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Глибина основного відділення | 20 мм |
| Об`єм | 6 л |
| Ширина | 360 мм |
| Ширина основного відділення | 330 мм |
- Ціна: 1 676,75 ₴







