
Чохол під ноутбук Tucano Today Sleeve 13"-14" чорний
1 349 ₴
1 281,55 ₴
- В наявності
- Код: BFTO1314-BK
Параметри:
Артикул: BFTO1314-BK
Рекомендований розмір пристрою: 33 x 23,5 x 2 см
Габарити: 35 x 25,50 x 2,5 см
Колір: Чорний
Матеріал: екошкіра
Чохол Tucano TODAY для ноутбуків 13,3 -14,1 дюймів
Елегантний і м'який на дотик чохол зі штучної шкіри для ноутбуків 13-14'' з внутрішньої підкладкою з піноматеріала з ефектом пам'яті.
Забезпечує відмінний захист від ударів, струсів і невеликих падінь.
Фіксатор Anti-Slip System® ідеально підходить для захисту вашого ПК, роблячи цей чохол виключно безпечним.
Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу.
Особливості:
• М'який чохол, що імітує штучну шкіру.
• Набивання з піни з ефектом пам'яті.
• Захисна стрічка Anti-Slip System®.
• Підкладка зі стійкого до подряпин матеріалу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Ширина | 350 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 300 г |
| Висота | 255 см |
| Висота основного відділення | 235 |
| Глибина | 25 см |
| Глибина основного відділення | 20 |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Об'єм | 2 |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Захист кутів, Протиударний корпус |
| Відділення | Відділення для планшета |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Чехол |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 330 |
- Ціна: 1 281,55 ₴







