
Рюкзак під ноутбук Tucano Terra Gravity AGS 15.6 чорний
4 799 ₴
4 559,05 ₴
- В наявності
- Код: BKTER15-AGS-BK
Відділ для ноутбука: 25 x 38 x 2.5 см
Матеріал: нейлон 600 ден
Колір: чорний
Об'єм: 25л
Вага: 1.2 кг
Технічні характеристики:
Рюкзак Tucano Terra Gravity AGS 15 з нової колекції Planet від Tucano.
Ідеально підходить для ноутбуків розміром до 15.6 / 16" , або для MacBook Pro 16", і оснащений фірмовою антигравітаційної системою AGS.
AGS - це еластична підвіска в плечових ременях, призначена для зменшення тиску ваги на плечі і спину при русі.
Функція антигравітаційної системи, крім поліпшення постави і зменшення зусиль, що докладаються, зокрема, знижує втому м'язів спини
і шиї, рівномірно розподіляючи вагу рюкзака між вашими плечима і стегнами.
Tucano Terra Gravity виконаний з тканини високої щільності, завжди містить в порядку всю поклажу завдяки ідеальним кишеням:
У головному відділенні: дві внутрішні кишені з м'якими стінками і підкладкою для ноутбука і планшета.
Два містких передніх відділення різної висоти і дві бічні кишені для парасольки і пляшки з водою.
Ергономічна спинка і м'які плечові ремені з дихаючим матеріалом, еластична підвіска AGS.
Так само в спинці вбудований ремінь-фікстатор, для розміщення рюкзака на телескопічною ручці валізи, і приховану кишеню (антизлодій).
Накидний чохол- дощовик, захований внизу, дозволяє додатково захистити рюкзак і вміст в особливо дощову погоду.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Размеры | |
| Ширина | 330 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1200 г |
| Висота | 470 см |
| Висота основного відділення | 380 |
| Глибина | 170 см |
| Глибина основного відділення | 25 |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 5 |
| Кріплення на візок | Да |
| Матеріал | Поліестер |
| Об'єм | 25 |
| Відділення | Кишеня для пляшки, Зовнішні відділення, Зовнішній кишеню без застібки, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для дрібниці, Відділення для планшета, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 250 |
- Ціна: 4 559,05 ₴









