
Жіноча сумка-рюкзак Voila 187170 чорна
1 180 ₴
1 003 ₴
- В наявності
- Код: 187170
Розміри
Довжина: 23 см
Висота: 32 см
Ширина: 10 см
Стильний міський рюкзак з підвищеною функціональністю. М'яка і міцна екошкіра, продуманий дизайн.
Всередині: одне містке відділення на підкладці, дві кишені на блискавці і один відкритого типу.
Зовні: велика кишеня на блискавці зі зручним шильдом, регульовані лямки з подвійною екокожі, комфортна ручка-переноска круглої форми. Бігунок на блискавці основного відділення оснащений карабіном, який пристібається до бічного кільця. Це забезпечує максимальну збереження речей в громадських місцях. Застебнути рюкзак можна на будь-яку сторону, тим самим регулюючи доступ до зовнішньої кишені.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Відділення | Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип сумки | Сумка-ранець |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 10 см |
| Об'єм | 6 |
| Стать | Жіночий |
| Тип | Городской |
- Ціна: 1 003 ₴





