
Рюкзак Wenger New Essentials XE Tryal 15.6 чорний
2 799 ₴
- В наявності
- Код: 612735
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Повсякденний діловий рюкзак з відсіком для ноутбуків 16" від Wenger модель XE TRYAL. Підкладка ззаду і регульовані м'які плечові ремені забезпечують комфортне перенесення вашого рюкзака.
Основні
| Тип | рюкзак |
| У напрямку | діловий стиль |
| унісекс | |
| Форм-фактор ноутбука | 15.6" - 16" |
| Матеріал | поліестер |
| PVC (ПВХ) | |
| поліестер з переробленого пластику |
Відділення
| Для ноутбука | ![]() |
| Для планшета | ![]() |
| Для аксесуарів | ![]() |
| Органайзер | ![]() |
Особливості
| Особливості | 100% тканини яка вироблена з перероблених пет-пляшок |
| бічні кишеньки з еластичними стінками | |
| органайзер для найнеобхідніших речей | |
| спеціальна захищена кишеня для планшета до 10" |
Фізичні
| Об `єм | 23 л |
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 25.5 x 37 x 1.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 31 x 44 x 20 см |
| Вага | 680 г |
Габарити брутто
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Вага | 0.70 кг |
| Об'єм | 0.0157 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 680 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 23 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 440 |
| Глибина основного відділення | 200 |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 2 |
| Відділення | Кишеня для пляшки, Зовнішній кишеню без застібки, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для планшета, Відділення для телефону, Відділення-органайзер |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина основного відділення | 310 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴





