Характеристики:
Цвет черный
Отделение для ноутбука (ШхВхТ) 382 x 284 x 35 мм
Размеры (ШхВхТ) 390 х 290 х 50 мм см
Вес 450 г
Сумка чорного кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Захист кутів, Захист від бічних ударів, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 50 мм |
| Ширина | 390 мм |
- Ціна: 599 ₴











