-15%

Барсетка чоловіча Wallaby 2423.103
439 ₴
373,15 ₴
- В наявності
- Код: 2423.103
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 19 см
Висота: 22 см
Ширина: 6 см
Повсякденна чоловіча барсетка. Є незнімний регульований плечовий ремінь. Складається з одного основного відділення на змійці, всередині є накладна кишеня. Спереду і ззаду розташовані прорізні кишені на змійках. Нижня частина барсетки виконана зі штучної шкіри.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 220 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Спортивний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Барсетка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 373,15 ₴







