
Сумка для ноутбука Tucano Global 2 13"/14" синій
1 799 ₴
1 709,05 ₴
- В наявності
- Код: BSBTK21314-B
Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 36.5 х 27 х 8 см
Розмір відділу для ноутбука: 33 x 23.5 x 2 см.
Матеріал: поліестрова тканина з переробленого пластику.
Вага: 0,45 кг
Колір: синій
Гарантія: 2 роки
Легка текстильна сумка TUCANO GLOBAL 13/14 для MacBook Pro14" та ноутбуків 13,3/14"Сумка GLOBAL 13/14 має компактний і сучасний дизайн, оснащена зручним центральним відділенням, з внутрішньою кишеню для ноутбука,
та добре організовану передню кишеню органайзер на блискавці. Сумка має незнімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині, а також пасок на задній стінці для кріплення сумки на телескопічній ручці валізи
Призначено для:
MacBook Pro 14" (2021-2023)
Ноутбуки 13/14"
Особливості:
• Сумка з тканини з використанянм переробленого пластику
• М'яке внутрішнє відділення для ноутбука
• Кишеня-органайзер на блискавці
• Регульований плечовий ремінь
• Внутрішня сітчаста кишеня для аксесуарів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 13,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист кутів, Протиударний корпус, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 390 г |
| Висота | 270 мм |
| Висота основного відділення | 235 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Глибина основного відділення | 20 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Ширина основного відділення | 330 мм |
- Ціна: 1 709,05 ₴







