-5%

Рюкзак для ноутбука 2E Melange 16" чорний
1 899 ₴
1 804,05 ₴
- В наявності
- Код: 2E-BPN9266BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Об `єм | 20 л |
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 26 x 39 x 4 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 32,5 x 47 x 15,5 см |
| Вага | 620 г |
Рюкзак 2E Melange - компактний і водночас місткий рюкзак для молоді. Має насичений синій колір, та багато внутрішнього простору, а ще він просто дуже зручний і вдало скомпонований.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Водовідштовхувальне просочення |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 620 г |
| Висота | 470 мм |
| Висота основного відділення | 40 мм |
| Глибина | 155 мм |
| Глибина основного відділення | 260 мм |
| Об`єм | 20 л |
| Ширина | 325 мм |
| Ширина основного відділення | 390 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 804,05 ₴









