-5%

Сумка для ноутбука 2Е Vector 14" чорна
749 ₴
711,55 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CBN5214BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 37 x 27 x 4.8 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 38.9 x 28.5 x 7 см |
| Вага | 580 г |
Сумка 2E Vector 14 призначена для ноутбуків з діагоналлю 13,3-14,1 дюймів. Зовнішній вигляд сумки досить суворий, сумка елегантно скомпонована і має міцну конструкцію. Виготовлена із вологозахисного текстильного матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 580 г |
| Висота | 285 мм |
| Висота основного відділення | 48 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Глибина основного відділення | 270 мм |
| Ширина | 389 мм |
| Ширина основного відділення | 370 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 711,55 ₴









