-5%

Сумка для ноутбука 2Е Vector 16" чорна
849 ₴
806,55 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CBN5216BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 39.5 x 27.9 x 5.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 41 x 29.5 x 10 см |
| Вага | 600 г |
Сумка 2E Vector 16 призначена для ноутбуків з діагоналлю 15,6-16 дюймів. Зовнішній вигляд сумки досить суворий, сумка елегантно скомпонована і має міцну конструкцію. Виготовлена із вологозахисного текстильного матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 295 мм |
| Висота основного відділення | 55 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Глибина основного відділення | 279 мм |
| Ширина | 410 мм |
| Ширина основного відділення | 395 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 806,55 ₴









