
Сумка для ноутбуку 17.3" Wallaby 10588 чорна
628 ₴
533,80 ₴
- В наявності
- Код: 10588
Розміри
Довжина: 45 см
Висота: 32 см
Ширина: 4 см
Довжина плечового ременя: 112 см
Новинка від Wallaby. Легка та універсальна повсякденна модель сумки під ноутбук та документи. Модель відмінно підійде як для щоденного використання, так і для подорожей завдяки кріпленню на ручку валізи на тильній стороні сумки.
Дана модель призначена для перенесення ноутбуків з діагоналлю до 17.3". Сумка виготовлена з міцного ПУ 610 на піні для надання щільності та додаткового захисту ноутбука.
У сумці є один основний відділ на блискавці. Зовні розташована додаткова прорізна кишеня на блискавці. Є дві невеликі ручки для перенесення в руці та регульований знімний плечовий ремінь з м'якою накладкою під плече.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Сумка |
| Стать | Чоловіча |
| Кріплення на візок | Так |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Розміри | |
| Висота | 320 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 40 см |
- Ціна: 533,80 ₴






