
Ділова жіноча сумка Voila 742226 пудрова
889 ₴
755,65 ₴
- В наявності
- Код: 742226
Розміри
Довжина: 30 см
Висота: 26 см
Ширина: 13 см
Довжина ручок: 40 см
Довжина плечового ременя: 114 см
Нова класична модель від Voila. Ділова мінімалістична строга сумка, яка всім своїм виглядом дає зрозуміти, що її власниця людина серйозна. Дана модель у класичному стилі доречна в більшості ситуацій і хоча б одну таку сумку обов'язково потрібно мати в гардеробі.
Сумка виготовлена з гладкої екошкіри високої якості. Усередині є одне просторе відділення, в яке легко помістяться робочі файли і косметичка. Додатково всередині передбачені пари невеликих кишеньок з обох боків: відкритого та закритого типу. На денці для додаткової практичності встановлені металеві ніжки.
Модель оснащена оригінальними дизайнерськими ручками для перенесення сумки в руках і регульованим знімним плечовим ременем.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Довжина плечового ременя | 1140 мм |
| Довжина ручок | 400 мм |
| Жорсткість | Жорстка |
| Матеріал | Екошкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Ділова |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Пудровий |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 755,65 ₴






