-5%

Чохол для ноутбука Tucano Boa 13"/14" рожевий
2 069 ₴
1 965,55 ₴
- В наявності
- Код: BFBOA1314-PK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Колір | рожевий |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 33 x 23,5 x 2 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 36 x 26 x 2 см |
| Вага | 200 г |
Стильний поліуретановий чохол Tucano Boa 13"/14" з ефектом шкіри рептилії для ноутбуків 13,3/14" та MacBook 14". М’який на дотик з внутрішнім захистом від подряпин а також з фірмовою системою Anti-Slip System®. Ця система являє собою обмежувач-кріплення з сітчастої тканини і запобігає випадковому вислизанню ноутбука з чохла.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 200 г |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 20 мм |
| Ширина | 360 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 965,55 ₴




