
Сумка для ноутбука Tucano Zona 15"/16" чорна
1 599 ₴
1 519,05 ₴
- В наявності
- Код: BZONA15-BK
Характеристики
| Колір: | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ): | 36,5 x 25 x 2 см |
| Розміри (ШхВхТ): | 40 x 27,5 x 6 см |
| Вага: | 450 г |
Сумка ZONA 15,6 має доволі компактний вигляд і сучасний дизайн. Головне відділення з горизонтальним ремінцем на липучці, для кращої фіксації ноутбука. Добре організована передня кишеня-органайзер на блискавці з дрібними кишеньками для аксесуарів та письмового приладдя. Сумка укомплектована плечовим ремінцем з регулюванням по довжині, також на задній стінці сумки є пасок-кріплення для фіксації сумки на телескопічній ручці валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Протиударний корпус, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 275 мм |
| Висота основного відділення | 250 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Глибина основного відділення | 20 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Ширина основного відділення | 365 мм |
- Ціна: 1 519,05 ₴









