Характеристики:
Об`єм: 15 л
Колір: зелений /темно-оливковий
Відділення для ноутбука (ШхВхТ): 25 х 36,5 х 2 см
Розміри (ШхВхТ): 28 x 40 x 15 см
Вага: 790 г
Діловий рюкзак із тканини, виготовленої з переробленого пластику, має деталі оздоблення з натуральної шкіри. Внутрішнє відділення з подвійною захисною кишенею для ноутбуків 15,6/16" або MacBook Pro 16" і планшету 11" одночасно.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 790 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 400 см |
| Висота основного відділення | 365 |
| Глибина | 150 см |
| Глибина основного відділення | 20 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення, Протиударний корпус |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина | 280 мм |
| Ширина основного відділення | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 849 ₴











