Рюкзак Tucano Gommo для ноутбуків з діагоналлю 15,6 дюймів і MacBook Pro з діагоналлю 16 дюймів. Мінімалістичний спортивний дизайн, з прогумованого матеріалу. Оснащений великим одинарним відділенням, має внутрішню кишеню для ноутбуків і зовнішню кишеню для аксесуарів. В спинку рюкзака інтегровано "дихаючу" сітчасту тканину та пасок для кріплення рюкзака на ручку валізи.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 410 см |
| Висота основного відділення | 360 |
| Глибина | 115 см |
| Глибина основного відділення | 20 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Да |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення, Протиударний корпус |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина | 290 мм |
| Ширина основного відділення | 250 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 849 ₴







