Основні параметри
Повний список параметрів
| Тип | чохол |
| Форм-фактор ноутбука | 16" |
| Матеріал | неопрен |
| Колір | блакитний |
Чохол Tucano Melange Sekond Skin для 15-16” ноутбуків. Еластичний чохол з неопрену з ефектом меланжу, для ноутбуків з дисплеєм 13-14 ", оснащений системою Anti-Slip System®, це система з двома кутовими клапанами, призначеними для захисту кутів пристрою. Чохол Melange Second Skin® дуже щільно прилягає до поверхні ноутбука за рахунок свого плаского зшивання тканини. Це в свою чергу гарантує більш тонкий профіль і відмінний захист. Виконаний з м'якого матеріалу, що захищає від подряпин.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Неопрен |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Вага | 250 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 365 |
| Глибина основного відділення | 35 |
| Ширина основного відділення | 385 |
- Ціна: 1 525 ₴






