-5%

Сумка для ноутбуку 2E Practic 16" синя
799 ₴
759,05 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CBN816BU
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Об`єм: 12 л
Колір: синій
Відділення для ноутбука (ШхВхТ): 25 x 36,5 x 2 см
Розміри (ШхВхТ): 29 х 41 х 11,5 см
Вага: 800 г
Повсякденна сумка для ноутбука синього кольору з чорними вставками для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 590 г |
| Висота | 310 мм |
| Висота основного відділення | 309 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Глибина основного відділення | 32 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Ширина основного відділення | 409 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,05 ₴









