-5%

Сумка для ноутбука 2E Officeman 17" чорна
799 ₴
759,05 ₴
- В наявності
- Код: 2E-CBN617BK
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Колір: чорний
Розміри зовнішні (ШхВхТ): 430 x 310 x 59 мм
Розміри внутрішні (ШхВхТ): 420 x 302 x 39 мм
Вага: 430 г
Повсякденна сумка для ноутбуку 17" чорного кольору. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 490 г |
| Висота | 310 мм |
| Висота основного відділення | 302 мм |
| Глибина | 39 мм |
| Глибина основного відділення | 49 мм |
| Ширина | 430 мм |
| Ширина основного відділення | 420 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 759,05 ₴







