Характеристики:
Колір: бордовий
Розміри (ШхВхТ): 39 x 29 x 5.9 см
Внутрішні розміри (ШхВхТ): 38 x 28.5 x 5.2 см
Вага: 450 г
Повсякденна сумка для ноутбуку 16" . Виконана з водовідштовхуючого матеріалу. В комплекті присутній плечовий ремень.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Протиударний корпус, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Знімний чохол для ноутбука |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Бордовий |
| Розміри | |
| Вага | 450 г |
| Висота | 39 мм |
| Висота основного відділення | 380 мм |
| Глибина | 59 мм |
| Глибина основного відділення | 52 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Ширина основного відділення | 285 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 649 ₴










