Розміри
Довжина: 25 см
Висота: 35 см
Ширина: 11 см
Об'єм: 9 л
Компактний, легкий, зручний рюкзак від українського виробника Wallaby. Виготовлений з легкого міцного матеріалу з водовідштовхувальним просоченням. Складається з основного відділення та зовнішньої кишені. Відмінно підійде для прогулянок містом, занять спортом та повсякденного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 36 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Тканина |
| Об`єм | 9 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 22 см |
| Основні атрибути | |
| Розмір | Малий |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 451 ₴







