-5%

Рюкзак для ноутбука Wenger Quadma 16" чорний
2 699 ₴
2 564,05 ₴
- В наявності
- Код: 610202
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики:
Об`єм: 22 л
Колір: чорний
Розміри (ШхВхТ): 17 x 33 x 43 см
Вага: 500 г
Тип: рюкзак
Максимальний розмір: 16"
Відділення: для ручок, 2 бічні кишені, для ноутбуку, для мобільного телефону, органайзер
Материал: поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 500 г |
| Висота | 430 см |
| Глибина | 170 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 22 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 330 см |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Знімний чохол для ноутбука |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Рюкзак |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 564,05 ₴










