Надтонка сумка Tucano Smilza 13"/14" для ноутбуків розміром до 14.1" включно Пошита з високотехнологічного матеріалу з оздоблювальними деталями контрастного кольору. миша, смартфон) Подвійні ручки пришиті 5-ма швами, знімний плечовий ремінь з регулюванням по довжині, бігунки (зіппер-пулери) з нержавіючої сталі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Висота основного відділення | 240 мм |
| Глибина | 25 мм |
| Глибина основного відділення | 30 мм |
| Ширина | 37 мм |
| Ширина основного відділення | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 669 ₴





