Сумка 2E TopLoad Classic 17" - строгий діловий дизайн і приваблива ціна. Водовідштовхувальний поліестер і жорсткий каркас забезпечують захист, комфорт і надійність кожен день!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Водовідштовхувальне просочення |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 36 мм |
| Висота основного відділення | 330 мм |
| Глибина | 9 мм |
| Глибина основного відділення | 40 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Ширина основного відділення | 410 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 999 ₴










