Сумка 2E Vector 17 - призначена для ноутбуків з діагоналлю 17 дюймів. Зовнішній вигляд сумки досить строгий, при цьому сумка елегантно скомпонована та має міцну конструкцію. Виготовлена із вологозахисного текстильного матеріалу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vector |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Захист від бічних ударів, Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота основного відділення | 420 |
| Глибина основного відділення | 70 |
| Ширина основного відділення | 330 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 854,05 ₴











