Розміри
Довжина: 23 см
Висота 15 см
Ширина: 3 см
Довжина ременя: 136 см
Невелика сумка з натуральної шкіри від українського виробника Borsacomoda. Один з найбільш популярних та зручних аксесуарів. Модель має широкий регульований ремінець, який дозволяє носити сумку на поясі, стегнах або через плече. Має один відділ на блискавці. М'яка та максимально зручна.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Borsacomoda |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Тиснення "флотар" |
| Висота | 230 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Довжина плечового ременя | 1360 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Бананка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 713 ₴






