
Сумка-рюкзак жіноча Voila 171430 синя
1 219 ₴
1 036,15 ₴
- В наявності
- Код: 171430
Розміри:
Довжина: 29 см
Висота: 32 см
Ширина: 11 см
Міський рюкзак в стилі кежуал. Має зручний функціонал, відмінно впишеться в будь-який образ. Оснащений двома короткими ручками для перенесення в руках. Має одне основне відділення та закривається на зустрічну блискавку. Лямки регульовані, виконані у комбінації із текстильною стрічкою.
Усередині: одна кишеня відкритого типу, дві кишені різного розміру на блискавці. Разом вони утворюють ще одну кишеню відкритого типу.
Зовні: на лицьовій частині розташована містка накладна кишеня, що застібається на блискавку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для телефону, 1 основний, Зовнішня кишеня на застібці, Перегородка на блискавці, Потайна кишеня на блискавці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Напівкругла |
| Колір | Синій |
| Ширина | 110 мм |
- Ціна: 1 036,15 ₴





