Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 15 x 30 x 10 см
Об'єм: 3 л
Вага: 0,22 кг
Матеріал: поліестер з перероблених пет-пляшое
Колір: сірий (графіт)
Гарантія: 3 роки
Пріоритет комфорту та оптимізовані способи носіння: познайомтеся з MX Crossbody від Wenger, сумкою для вільного духу та серйозних ділових людей.
Завдяки кишені швидкого доступу, ви можете швидко віднайти свій телефон, гаманець та інші необхідні речі, це найкращий компаньйон у дорозі.
М’яке відділення для планшета надійно зберігає вашу техніку, а регульований поясний/плечовий ремінь дозволяє знайти ідеальний розмір для вашого тіла.
Ключові переваги
Носіть як поясну сумку або через плече
Тримає планшет до 7 дюймів
Органайзер для найнеобхідніших речей
Передня кишеня на блискавці
Регульований поясний ремінь
Блискавки з водовідштовхувальним покриттям
Водовідштовхувальний зовнішній матеріал
Деталь спадщини "1893"
| Основні | |
|---|---|
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Потайна кишеня на блискавці, Зовнішня кишеня на застібці, 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Виробник | Wenger |
| Довжина | 30 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Тип сумки | Барсетка |
| Кількість відділень | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 15 см |
- Ціна: 1 799 ₴






