Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 33 x 44 x 17 см
Відсік для ноутбука: 27,5 x 38,5 x 3,8 см
Діагональ ноутбука:16”
Об'єм: 20л
Вага: 0,65 кг
Колір: сірий
Матеріал: поліестер
Гарантія: 3 роки
Зніміть всі ваші стреси під час щоденних поїздок з цією витонченою сумкою-рюкзаком MX Commute від Wenger.
Це і сумка і рюкзак водночас, в звичайному стані це сумка зі всіма її особливостями, а за потреби з прихованої кишені дістаються плечові лямки, і вуаля - у вас вже рюкзак. Цей трансформер оснащено м’яким відділенням для ноутбука та органайзером SmartOrg, він ретельно продуманий, і надійно зберігає всі важливі аксесуари для щоденних справ. У відділенні швидкого доступу у вас завжди під рукою необхідні дрібнички, від квитків до 10-дюймового планшету.
Особливості та фішки:
Його можна носити в 2-х варіаціях: як сумку або як рюкзак завдяки складним плечовим лямкам.
М'яке відділення для ноутбука 16".
Відділення швидкого доступу / відділення для 10-дюймового планшета
Неперевершений органайзер SmartOrg із великою блискавкою для зручного зберігання дротів, зарядних пристроїв і візитних карток
Водовідштовхувальні блискавки
Кріплення до ручки валіз на колесах для комфортної подорожі з кількома одиницями багажу
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 650 г |
| Висота | 440 см |
| Глибина | 170 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 330 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для планшета |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Тип | Сумка-трансформер |
- Ціна: 2 899 ₴








