Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 35 x 45 x 25 см
Відсік для ноутбука: 27,5 x 38,5 x 3,8 см
Діагональ ноутбука:16”
Об'єм: 21 л
Вага: 1,49 кг
Колір: Чорний/Сірий
Матеріал: 80% поліестер/20% PVC
Гарантія: 3 роки
Стильний і водночас стримано ділови рюкзак Wenger Legacy з відсіком для ноутбука 16". Стиль: Business/Travel - щоденні поїздки на роботу а також короткочасні поїздки на 1-2 дні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1490 г |
| Висота | 450 см |
| Глибина | 250 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 350 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для планшета |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 3 999 ₴











