
Рюкзак для ноутбука Wenger Ibex 17" чорно-синій
4 499 ₴
4 274,05 ₴
- В наявності
- Код: 600638
Технічні характеристики:
Діагональ ноутбука: 17 "
Об'єм: 26 л
Вага: 1,68 кг
Колір чорний/синій
Габаритний розмір: 37 x 47 x 28 см
Відсік для ноутбука: 28,6 x 43,2 x 4,2 см
Матеріал: нейлон + поліестер
Гарантія: 3 роки
Місткий і ергономічний міської рюкзак Wenger Ibex 17" Ballistic з безліччю відсіків. Стиль Casual / Travel - щоденні поїздки, або короткочасні подорожі 2-3 дня.
Рюкзак Wenger Ibex 17" Ballistic має таку компоновку:
Відсік для ноутбука до 17 " + кишеня для планшета до 13" з фіксуючою стрічкою на липучці,
сітчаста кишеня на блискавці для дрібних аксесуарів (миша, кабелі та ін.),
кишеня роздільник для документів А4,
Кишеня для важливих речей знаходиться відразу за головним відсіком, практично під ручкою, здатний вмістити смартфон, портмоне, ключі.
Головне речове відділення має найбільший об'єм, і служить для розміщення поклажі,
наприклад, пари взуття і запасу одягу на пару днів або 10 важких книжок.
Габарити відсіку (ш * в * г): 32,5 x 42 x13 см.
Відсік для документів з тканинним роздільником легко дозволить розмістити 6-7 журналів, парасольку, пляшку води і багато іншого;
На лицьовій панелі знаходиться кишеня-органайзер, включає в себе:
відсіки для авторучок, візиток, кишеню для телефону, потайну кишеню на блискавці для цінних речей, карабін для ключів.
З боків рюкзака розташовані 2 сітчастих кишені - для пляшок з водою, термокружки або парасольки;
Над сітчастими кишенями розташовані дрібніші кишені на блискавках для дуже маленьких речей.
Ручка з металевого армованого тросу в пластиковій оболонці, з гумово-пластиковою накладкою для розподілу ваги.
Вся конструкція ручки кріпиться до рюкзака 4-ма заклепками і знаходиться на нейлонової стрічці.
Спинка рюкзака має 4 подушки з сітчастого матеріалу;
внутрішні частини плечових ременів оснащені "дихаючою тканиною", що істотно покращує вентиляцію.
Плечові ремені мають систему Shock Absorbing, яка забезпечує амортизацію рюкзака.
На зворотній стороні рюкзака, поруч з основною ручкою, передбачена ручка-кріплення на телескопічну ручку валізи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1680 г |
| Висота | 470 см |
| Глибина | 280 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 26 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 370 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Кишеня для пляшки, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для акумулятора, Відділення для планшета |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Тип | Рюкзак |
| Кількість відділень | 11-15 |
- Ціна: 4 274,05 ₴










