
Рюкзак для ноутбука Wenger MX ECO Light 16" антрацит
3 399 ₴
3 229,05 ₴
- В наявності
- Код: 612262
Технічні характеристики:
Габаритні розміри : 31 x 43 x 18 см
Відсік для ноутбука: 25,9 x 37,5 x 3,5 см
Діагональ ноутбука: 16"
Діагональ планшету: 10"
Об'єм: 19 л
Вага: 0,62 кг
Матеріал: поліестер зі 100% перероблених пет пляшок
Колір: сірий (графіт)
Гарантія: 3 роки
Вагомі облікові дані для бізнесу в найлегшій формі без використання рук. Зустрічайте MX ECO Light від Wenger - динамічний, заповзятливий і готовий безперешкодно влаштуватися на вашу спину для подорожей по всьому світу. Зовнішня тканина виготовлена із перероблених ПЕТ-пляшок, а всередині ви знайдете систематизовану мережу впорядкованих відділень, а також безліч продуманих засобів безпеки та ергономічних функцій. Це найбільш інтелектуальна мобільна офісна станція.
Особливості:
100% основна зовнішня тканина з перероблених ПЕТ-пляшок (для збереження довкілля)
М’яке відділення для ноутбука 16” із спеціальною кишенею для планшета 10”.
Антибактеріальна підкладка для максимальної гігієни
Найкращий органайзер SmartOrg зберігає такі предмети, як дроти, зарядні пристрої та візитні картки, акуратними та доступними щомиті.
Водовідштовхувальні блискавки зі спеціальним покриттям
Бічні кишені, що розширюються завдяки еластичним вбудованим ремінцям
Безпечна пряжка S/R запобігає крадіжці
Підкладка спинки забезпечує циркуляцію повітря, щоб зберегти вам прохолоду
Кріплення Pass-Thru дозволить почепити рюкзак на телескопічну ручку вашої валізи для зручності подорожі з кількома сумками.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 620 г |
| Висота | 430 см |
| Глибина | 180 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 19 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 310 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для планшета |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 3 229,05 ₴







