Технічнв характеристики:
Габаритні розміри : 32 x 47 x 21 см
Відсік для ноутбука: 26,9 x 38 x 3,8 см
Об'єм: 26 л
Вага: 0,6 кг
Матеріал: текстильна тканина зі 100% переробленої вторинної сировини
Колір: червоний + сірий
Гарантія: 3 роки
Новий 16-дюймовий рюкзак для ноутбука та окремою кишенею для планшета 10" від швейцарської марки та виробника складаних ножів Wenger модель Ryde. Це компактний рюкзак, створений, щоб поринати у міський вир щоденних поїздок та переміщень, з яким кожна подорож буде бездоганною.
Рюкзаки Wenger Ryde, виготовлені із 100% переробленої вторинної сировини, та використовують в середньому 12 перероблених ПЕТ-пляшок у своєму екологічному дизайні.
Компоновка та особливості:
Просторе основне відділення
Відсік органайзер Essentials зберігає дроти живлення, зарядні пристрої та візитні картки акуратними та доступними.
Кишеня QuickAccess для легкого доступу до необхідних речей
Бічні сітчасті кишені підходять для пляшки з водою або парасольки
Регульовані м'які плечові ремені для максимального комфорту
Сітчаста підкладка спинки забезпечує циркуляцію повітря, щоб зберегти вам прохолоду в спекотні дні
М'яка ручка для зручного перенесення
Петлі по типу строп Molle на передній панелі для кріплення додаткових сумочок чи велоліхтарика, а також світловідбиваюча стрічка
Зовнішні компресійні ремені для компактності рюкзака
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Відділення для планшета |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 470 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Об`єм | 26 л |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 2 599 ₴











