
Рюкзак для ноутбука Wenger BC Mark Slimline 12-14" чорний
3 799 ₴
3 609,05 ₴
- В наявності
- Код: 610185
Технічні характеристики:
Габаритні розміри : 30 x 45 x 18 см
Відсік для ноутбука: 25 x 34 x 2.8 см
Діагональ ноутбука: 14"
Діагональ планшету: 10"
Об'єм:18 л
Вага: 0,9 кг
Матеріал: зносостійкий поліестер
Колір: чорний
Гарантія: 3 роки
Якщо ви шукаєте рюкзак для ноутбука, наповнений геніальними рішеннями для зберігання, і щоб рюкзак мав тонкий профіль і не менш елегантний вигляд, з рюкзаком BC Mark Slimline 12-14 від Wenger ви на 100% влучите у ціль, це саме те що вам потрібно, без всіляких перебільшень. Рюкзак BC Mark Slimline має вельми організовану та продуману внутрішню будову, він водночас і тонкий і місткий, комфортабельний і розумний. Цей рюкзак оснащено фірмовим органайзером SmartOrg для повсякденних речей, і спеціальною кишенею для навушників, прихованою кишенею для зберігання цінних речей, і м’яким відділенням для захисту ноутбука. Все це разом забезпечує і вишуканий стиль і першокласну функціональність.
Ключові особливості:
Спеціальна кишеня для навушників
Дві бічні кишені вміщають пляшку з водою або парасольку
Прихована захисна кишеня
Відділення для ноутбука SmartGuard, регулюється від 12''-14''
Органайзер Smart Org зберігає шнури живлення, зарядні пристрої та візитівки
Регульовані плечові ремені для максимального комфорту
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 900 г |
| Висота | 450 см |
| Глибина | 180 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 18 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 300 см |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кріплення на візок | Немає |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 3 609,05 ₴






