Технічні характеристики:
Габаритні розміри : 38 x 49 x 26 см
Відсік для ноутбука: 28,5 x 41,4 x 3 см
Діагональ ноутбука: 17"
Діагональ планшету: 10"
Об'єм: 29 л
Вага: 1,2 кг
Матеріал: зносостійкий поліестер
Колір: чорний
Гарантія: 3 роки
Підключіться до преміум-функціональності та професійної продуктивності з рюкзак PlayerOne 17" від Wenger. Серйозно гарний, і орієнтований на технології рюкзак має м’яке і захищене відділення для вашого ноутбука, а також a спеціально сконструйована кишеня для гарнітури та передня частина з EVA відділення, яке також містить класний геймерський патч.
Завдяки продуманому дизайну, ви можете легко отримати доступ до всіх повсякденних речей, а USB-порт забезпечує підживлення ваших гаджетів у дорозі.
Ключові переваги
М'яке відділення Triple Protect із охолоджувальною сіткою панелі
М'яка кишеня для планшета
М'яка кишеня для ігрової клавіатури
Спеціальна кишеня для навушників
Просторе основне відділення
Органайзер для найнеобхідніших речей
Внутрішня сітчаста кишеня для аксесуарів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1200 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 29 л |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 490 см |
| Глибина | 260 см |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Кількість відділень | 6-10 |
| Кріплення на візок | Да |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Зовнішня кишеня на застібці, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону, Зовнішні відділення, Відділення для ручок, Відділення для планшета, Кишеня для пляшки, Відділення-органайзер |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застібки | Блискавка |
| Ширина | 380 мм |
- Ціна: 6 099 ₴











