
Дорожня подушка флісова Wenger сіра
899 ₴
854,05 ₴
- В наявності
- Код: 611884
Деталі продукту:
Матеріал: піна з ефектом пам'яті, фліс
Довжина: 28 см
Ширина: 26 см
Глибина: 9 см
Вага: 0,3 кг
Колір: сірий
Гарантія : 2 роки
Подушка флісова Wenger
Розслабляйтеся із комфортом завдяки дорожній флісовій подушці з піннним матеріалом з ефектом пам’яті.
Ергономічна U-подібна подушка ідеально підходить до контурів вашої шиї та забезпечує необхідну підтримку, коли ви спите або відпочиваєте на борту літка чи в потязі. Виготовлена з м’якого, дихаючого матеріалу, він зберігає вам прохолоду та комфорт, тому ви можете приходити бадьорими та готовими до майбутнього дня.
Особливості:
Забезпечує контурну підтримку вашої голови та шиї під час сидіння та подорожі
Вбудований ремінець для кріплення до рюкзака або валізи
Кишеня для зберігання вмістить такі аксесуари, як беруші (у комплекті)
Виготовлена з високоякісної піни з ефектом пам'яті та дихаючого матеріалу для оптимального комфорту
Флісовий чохол, який можна прати (30°C)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 300 г |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Висота | 9 см |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Форма | Квадратна |
| Самонадувна | Немає |
| Флоковане покриття | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 26 мм |
- Ціна: 854,05 ₴




