Технічні характеристики:
Габаритні розміри: 42 х 80 х 31/36 см
Колір: чорний
Матеріал: Полікарбонат +АБС
Колір: чорний
Об'єм: 84/101 л
Вага: 5,52 кг
Гарантія: 3 роки
Зустрічайте багаж наступного покоління Trunk Ibex Hardside від Wenger.
Прокладаючи шлях до інновацій, він перевершує конкуренцію мандрівників завдяки унікальній багатофункціональній конструкції.
Натхненний культовим рюкзаком Ibex, Ibex Hardside Trunk інтегрує систему організації SmartCube у своїй надміцній конструкції.
Поєднуючи три різні типи кишень, сітчасту кишеню для аксесуарів, дві кишені на підкладці для різних предметів і вологу кишеню, щоб відокремити мокрий одяг від інших речей, цей зручний інструмент організації допоможе вам пакувати, розпаковувати, зберігати та знаходити свої речі в будь-якому місці. час.
Катайтеся з ним і насолоджуйтеся поїздкою завжди де б ви не були і куди б не подалися.
Особливості:
Вбудований кодовий замок Travel Sentry®
Система організації SmartCube
Розширення 2'' забезпечує додатковий простір для упаковки
Регульована перегородка для зберігання взуття
Подвійна захисна блискавка
Внутрішня сітчаста перегородка на блискавці
Вбудований лоток ідентифікатора для імені та адреси
4 тихі колеса з подвійними колесами, які легко котяться
Телескопічна ручка з проміжними положеннями фіксації
Ручка з інтегрованим стальним тросом для зручного перенесення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Замок | TSA кодовий |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 5.52 кг |
| Висота | 80 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 84 л |
| Ширина | 42 см |
- Ціна: 8 299 ₴











