-15%

Сумка господарська Wallaby 2703.443 чорна з помаранчевим
334 ₴
283,90 ₴
- В наявності
- Код: 2703.443
+380 (63) 310-57-56
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розміри
Довжина: 25 см
Висота: 27 см
Ширина: 12 см
Господарська сумка. Є ручки для перенесення в руці. Складається з одного відділення на змійці і двох прорізних кишень спереду на змійках. Сумка має жорстке дно. Металева фурнітура. Шви сумки додатково оброблені чорним кедером (кантом) для додання сумці форми, збільшення міцності шва і в якості декоративного елемента.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wallaby |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Підкладка | Ні |
| Висота | 270 мм |
| Ширина | 390 мм |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Абстрактний принт |
| Тип | Господарська сумка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 120 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 283,90 ₴






