
Сумка хобо жіноча Voila 5017035 чорна
1 196 ₴
1 016,60 ₴
- В наявності
- Код: 5017035
Розміри
Довжина: 28 см
Висота: 32 см
Ширина: 13 см
Довжина ручок: 47 см
Пропонуємо Вашій увазі новинку від українського виробника Voila. Сумка-Хобо з м'якої високоякісної екошкіри, яка за багатьма своїми параметрами не поступається натуральному матеріалу.
Дана модель може похвалитися максимальною місткістю та комфортом. Зручна та яскрава новинка від Voila поза сумнівами стане черговим хітом провідного українського бренду.
Модель оснащена двома зручними ручками, довжина яких дозволяє носити новинку з однаковим комфортом та зручністю як на плечі, так і просто в руках.
Усередині:
- два незалежні відділи на щільній підкладці – закриваються на блискавку;
- в одному відділі додаткова прорізна кишеня на блискавці;
- у другому відділі додаткова накладна кишеня відкритого типу.
Зовні:
- дві горизонтальні кишені з боків, що закриваються на блискавку;
- На тильній стороні також розташована кишеня на блискавці для дрібних предметів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voila |
| Країна виробник | Україна |
| Вид шкіри | Екошкіра |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Довжина ручок | 470 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Відділення | 2 основних, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для дрібних грошей, Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Хобо/Сумка бродяги |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пакетик |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
- Ціна: 1 016,60 ₴






