Параметри:
Габарити: 35 x 48 x 1 см
Вага: 0,1 кг
Об'єм: 12 л
Матеріал: 100% поліестер
Колір: синій (принт швейцарські мотиви)
Рюкзак-мішок на зав'язках Wenger FlowUp. Цей маленький помічник може служити додатковим рюкзаком для школярів (перенесення змінного взуття тощо) або як пляжний рюкзак або для коротких прогулянок містом, наприклад, мальовничим узбережжям або в ботанічному саду. Нагрудний фіксатор зав'язок дозволяє підібрати зручне положення рюкзака та зафіксувати зав'язки. Світловідбивний логотип WENGER привертає увагу і робить вас помітнішим на дорозі в темну пору доби та в умовах поганої видимості. Водовідштовхувальне покриття матеріалу забезпечує захист від вологи та промокання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Wenger |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 100 г |
| Вікова група | Для дорослих і підлітків |
| Висота | 48 см |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Глибина | 35 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Візерунки і принти | Країни, міста |
| Колір | Синій |
| Ширина | 1 см |
- Ціна: 499 ₴






