Параметри:
Габарити: 34×47×17,5 см
Відділення для ноутбука: до 17,3"
Вага: 0,87 кг
Об'єм: 28,5л
Колір: чорний
Міцний рюкзак призначений для перевезення ручної поклажі максимального розміру дозволеного повітряного транспорту (IATA).
Tugo ML складається з кількох відсіків:
- головне велике відділення для речей (об'єм 28,5 л)
-окремий відсік для ноутбука до 17.3'' на задній стінці, що дозволяє мати швидший доступ до ноутбука, наприклад, та ж перевірка в аеропорту стає набагато швидше.
-дві зручні передні кишені, які ідеально підходять для зберігання дорожніх речей.
У бігунках блискавки передбачені вушка для навісного замка (замок у комплекті не поставляється), для більш надійної безпеки вмісту.
У комплекті 4 регульовані ремінці з боків рюкзака, дві міцні ручки, для утримання рюкзака в процесі його завантаження.
у багажне відділення у літаках та поїздах.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Розміри | |
| Вага | 0.9 г |
| Висота | 47 мм |
| Глибина | 17.5 мм |
| Об`єм | 28.5 л |
| Ширина | 37 мм |
- Ціна: 4 599 ₴











