Параметри:
Габарити: 28,5 х 42 х 13 см
Відділ ноутбука: 25 x 36,5 x 2 см
Матеріал: поліестер
Колір чорний
Об'єм: 12 л
Вага: 0,8 кг
Tucano TLinea повсякденний рюкзак із поліестеру. Призначений для перенесення ноутбука з діагоналлю екрана 15,6/16 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів. Основний матеріал – поліестер.
Рюкзак TLinea з містким центральним відділенням, усередині якого відсік-кишеня для ноутбука.
Зовнішня передня кишеня для аксесуарів.
На задній частині рюкзака є ремінь для фіксації телескопічної ручки валізи.
Спинка та внутрішні частини плечових лямок із сітчастого матеріалу для покращення вентиляції.
З боків рюкзака є кишені для дрібних аксесуарів.
Призначення:
MacBook Pro 16"
Ноутбуки 15,6/16"
Особливості:
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Зовнішня передня кишеня
• Бічні кишені.
• Ремінь для кріплення до ручки валізи
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 800 г |
| Висота | 420 см |
| Глибина | 130 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 12 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 285 см |
| Особливості | Водовідштовхувальна просочення |
| Тип застібки | Блискавка |
| Відділення | Відділення для дрібниці, Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Кишеня для пляшки, Зовнішні відділення |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кріплення на візок | Да |
| Плечовий ремінь | Так |
| Страхувальний ремінець | Немає |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип | Рюкзак |
- Ціна: 1 899 ₴






