
Сумка для ноутбука Tucano Hop 15,6/16" синя
1 869 ₴
1 775,55 ₴
- В наявності
- Код: BHOP15-B
Параметри:
Габарити: 40 х 27 х 8 см
Відділ ноутбука: 36,5 x 25 x 2 см
Матеріал: меланжева тканина із перероблених пляшок.
Колір: сірий (антрацит)
Вага: 0,6 кг
Tucano HOP15 повсякденна сумка із нової колекції. Призначена для перенесення ноутбука з діагоналлю екрану 15,6/16 дюймів або MacBook Pro 16 дюймів. Основний матеріал – меланжева тканина із переробленого пластику. Сумка Tucano Hop 15 з досить містким центральним відділенням, усередині якого відсік-кишеню для ноутбука. Зовнішня передня кишеня для аксесуарів. На задній частині сумки є ремінь для фіксації телескопічної ручки валізи.
Призначення:
MacBook Pro 16"
Ноутбуки 15,6/16"
Особливості:
• Внутрішня кишеня для ноутбука
• Зовнішня передня кишеня
• Ремінь для кріплення до ручки валізи
• Сумка із переробленого пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Відділення для планшета |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Вага | 600 г |
| Висота | 270 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 1 775,55 ₴







