
Сумка для ноутбукуа Tucano Star 17" чорна
2 049 ₴
1 946,55 ₴
- В наявності
- Код: BSTN17-BK
Параметри:
Габарити: 46 x 31 x 10 см
Відділ ноутбука: 43.5 x 30 x 3,9 см
Діагональ: MacBook Pro 16" / Laptop 17"
Матеріал: Поліестер
Колір: чорна
Вага: 0,65 кг
Компактна та легка сумка Tucano STAR з міцної високотехнологічної та зносостійкої тканини. Сумка ідеально підходить для 17,1-17.3" ноутбуків а також 16-дюймових MacBook Pro. Внутрішнє відділення з м'якою підкладкою для ноутбука оснащене сітчастою кишенею на блискавці. Також є внутрішня передня кишеня для смартфонів і аксесуарів. регулювання по довжині.
особливості:
Регульований плечовий ремінь.
Тонка, компактна та легка сумка.
М'яке відділення для ноутбука.
Передня кишеня-органайзер для смартфона та аксесуарів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Зовнішні відділення, Відділення для телефону |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 650 г |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Ширина | 460 мм |
- Ціна: 1 946,55 ₴










