Характеристики:
Габаритні розміри: 32 x 43 x 16 см
Рекомендований розмір ноутбуків: 23,5 x 33 x 2 см
Об'єм: 14 літрів
Матеріали: тканина із переробленого пластику + поліестер + нейлон
Гарантія: 2 роки
Рюкзак Tucano Ampio 14 для ноутбуків 14" та MacBook Pro 14" із 100% тканини виготовленої з перероблених пет-пляшок. Ергономічний, зручний та міцний рюкзак для щоденного використання.
Всередині головного відділення є здвоєний м'який відсік для ноутбука та планшета.
Жорсткий отвір у верхній частині нагадує стиль класичної сумки саквояжу.
На лицьовій стороні є кишеня для аксесуарів, а на тильній стороні прихована кишеня "анти-злодій".
Також на спинці знаходиться ремінь для кріплення рюкзака до телескопічної ручки валізи.
Плечові ремені м'які та мають невеликі протиковзкі гумово-силіконові елементи.
Особливості та фішки
• Ремінь для фіксації на телескопічну ручку валізи
• Безпечна кишеня на тильній стороні
• Тканина виготовлена з переробленого пластику
• Подвійна внутрішня кишеня для ноутбуків та планшетів
• Жорсткий верхній отвір (як у саквояжі)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tucano |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Нейлон |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення-органайзер, Зовнішня кишеня на застібці, Кишеня для пляшки, Зовнішні відділення, Відділення для планшета |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Вага | 0.7 г |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Об`єм | 14 л |
| Ширина | 320 мм |
- Ціна: 3 099 ₴








