| Колір | темно-оливковий |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 44.3 x 30 x 5.7 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 46 x 31 x 6 см |
| Матеріал | водовідштовхувальний нейлон високої густини |
| Вага | 500г |
Сумка темно-оливкового кольору для повсякденного використання. Виконана з водовідштовхуючого нейлону в комбінації з матеріалом дна і стінок, що амортизує поштовхи та удари.Компактная сумка для ноутбуков 17/17,3". Мінімалістичний та витриманий дизайн. Металева фурнітура та міцний нейлон. Кишеня для аксесуарів на фронтальній частині сумки, дозволить розмістити блок живлення та мишку, авторучки, блокнот.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 17,3" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Зовнішня кишеня на застібці |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 460 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Вага | 500 г |
| Висота основного відділення | 570 |
| Глибина основного відділення | 30 |
| Ширина основного відділення | 440 |
- Ціна: 749 ₴









