| Об`єм | 14 л |
| Колір | чорний |
| Відділення для ноутбука (ШхВхТ) | 24,5 х 37,5 х 3.5 см |
| Розміри (ШхВхТ) | 26,5 х 38,5 х 10 см |
| Вага | 590 г |
Рюкзак 2E Network 14 - компактний, і по діловому стриманий, має насичений чорний колір з білими мікро-точками. Велика кількість внутрішнього простору з різними кишеньками і відсіками, дозволить щодня переносити все необхідне, з високим рівнем комфорту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 2E |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Особливості | Водовідштовхувальне просочення |
| Відділення | Відділення для дрібних грошей, Відділення для ручок, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення-органайзер, Зовнішні відділення, Потайна кишеня на блискавці |
| Стан | Новий |
| Тип | Рюкзак |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 590 г |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Об`єм | 14 л |
| Ширина | 265 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴











